Amazon Kindle Touch Firmware 5.1.0

Amazon Kindle Touch Firmware 5.1.0 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Amazon.

Liczba pobrań: 265
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Amazon
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Amazon Kindle Touch Firmware 5.1.0 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Amazon.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gateway NV42 Broadcom Bluetooth Driver 6.2.0.9700 for Windows 7 i UpdateStar Drivers. Amazon Kindle Touch Firmware 5.1.0 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: