Gigabyte GA-A75M-S2V (rev. 1.0) AMD Chipset Driver 8.982 for Win

Gigabyte GA-A75M-S2V (rev. 1.0) AMD Chipset Driver 8.982 for Win to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy AMD.

Liczba pobrań: 350
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-A75M-S2V (rev. 1.0) AMD Chipset Driver 8.982 for Win jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Asus Zenbook UX31A BIOS 212 i Panasonic Toughpad FZ-A1B ADB USB Driver 1.00. Gigabyte GA-A75M-S2V (rev. 1.0) AMD Chipset Driver 8.982 for Win poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: