Canon MP160 Printer Driver 12.1.4.0 for XP/Vista

Canon MP160 Printer Driver 12.1.4.0 for XP/Vista to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki CANON.

Liczba pobrań: 246
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
CANON
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Canon MP160 Printer Driver 12.1.4.0 for XP/Vista są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy CANON.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Panasonic KX-FLB853AG Multi-Function Station Utility/Driver 1.17 i Fujitsu LIFEBOOK A1130 Toshiba Bluetooth Driver 6.00.10(F) for V. Kod programu Canon MP160 Printer Driver 12.1.4.0 for XP/Vista został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: