Lenovo ThinkPad X131e Power Manager Utility 5.13 for XP

Lenovo ThinkPad X131e Power Manager Utility 5.13 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Liczba pobrań: 68
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad X131e Power Manager Utility 5.13 for XP jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Acer Aspire 7730 Nuvoton CIR Driver 7.1.64.1011 for XP i Sony Vaio VPCZ11SGX Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.4 for Wi. Lenovo ThinkPad X131e Power Manager Utility 5.13 for XP poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: