Philips SPC210NC/00 Webcam Driver 4.3 for Vista

Philips SPC210NC/00 Webcam Driver 4.3 for Vista jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Philips.

Liczba pobrań: 274
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Philips
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Philips SPC210NC/00 Webcam Driver 4.3 for Vista to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Philips.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Philips SPC210NC/00 Webcam Driver 4.3 for Vista to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Gigabyte GA-M61VME-S2 (rev. 2.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri, czy Dell Precision 650 HLDS GCR-8483B Firmware 1.07. Philips SPC210NC/00 Webcam Driver 4.3 for Vista to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: