Lenovo ThinkPad R61e Conexant Modem Driver 7.80.07.00 for XP

Lenovo ThinkPad R61e Conexant Modem Driver 7.80.07.00 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy CONEXANT.

Liczba pobrań: 208
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
CONEXANT
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad R61e Conexant Modem Driver 7.80.07.00 for XP to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy CONEXANT.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Konica Minolta bizhub 4000P Printer PCL Driver 1.0.2.1 for Windo i A4tech KIP(S)-900 Keyboard Driver 7.72. Lenovo ThinkPad R61e Conexant Modem Driver 7.80.07.00 for XP poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: