Lenovo ThinkPad SL510 ThinkVantage Fingerprint Software 5.9.8.72

Lenovo ThinkPad SL510 ThinkVantage Fingerprint Software 5.9.8.72 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Liczba pobrań: 90
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad SL510 ThinkVantage Fingerprint Software 5.9.8.72 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Trust Stylus Graphic Tablet Driver 5.0.1 for XP/Vista i Sony Vaio VPCZ21SHX Renesas USB 3.0 Driver 2.1.16.0 for Windows . Lenovo ThinkPad SL510 ThinkVantage Fingerprint Software 5.9.8.72 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: