Konica Minolta Pagepro 5650EN Printer PS-PPD Driver 1.30 for Ser

Konica Minolta Pagepro 5650EN Printer PS-PPD Driver 1.30 for Ser jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Konica Minolta.

Liczba pobrań: 96
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Konica Minolta
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Konica Minolta Pagepro 5650EN Printer PS-PPD Driver 1.30 for Ser to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Konica Minolta.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Konica Minolta Pagepro 5650EN Printer PS-PPD Driver 1.30 for Ser to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Sony Vaio VPCZ11PGX/X Intel MEI Driver 6.0.0.1179 for XP, czy MSI Z68A-G45 (B3) Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6823. Konica Minolta Pagepro 5650EN Printer PS-PPD Driver 1.30 for Ser to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: