Nvidia Notebook CUDA Toolkit 5.0.35 x86

Nvidia Notebook CUDA Toolkit 5.0.35 x86 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki NVIDIA.

Liczba pobrań: 197
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
NVIDIA
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nvidia Notebook CUDA Toolkit 5.0.35 x86 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma NVIDIA.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Nvidia Notebook CUDA Toolkit 5.0.35 x86 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Gigabyte GA-Z68XP-UD3 (rev. 1.3) Realtek Function Driver 2.70, czy Sony KDL-40EX723 BRAVIA HDTV Firmware 4.012GAB for Mac OS. Nvidia Notebook CUDA Toolkit 5.0.35 x86 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: