HTC USB QSC Modem Driver 2.0.6.20 for Vista 64 bit

HTC USB QSC Modem Driver 2.0.6.20 for Vista 64 bit jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki HTC.

Liczba pobrań: 324
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
HTC
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

HTC USB QSC Modem Driver 2.0.6.20 for Vista 64 bit to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki HTC.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

HTC USB QSC Modem Driver 2.0.6.20 for Vista 64 bit to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby LG 29EA93-P IPS Monitor Driver 1.0, czy Philips 239CL2SB/00 LED Monitor Driver 1.0 for Vista. HTC USB QSC Modem Driver 2.0.6.20 for Vista 64 bit poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: