Iobit Uninstaller 3 Beta 1.0

IObit Uninstaller Portable to aplikacja, dzięki której usuniemy programy z systemu Windows. Jedną z wyróżniających program cech jest możliwość zbiorowego usuwania wielu na raz.

Liczba pobrań: 862
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor

Rozmiar: 9 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

IObit Uninstaller Portable to przenośne (czyli nie wymagające instalacji) narzędzie do odinstalowywania program" target="_blank" class="link">programów w systemie Windows. Posiada dwie metody, w zależności od stopnia zaawansowania użytkownika (Standard i Advanced). Duża zaletą aplikacji, wyróżniającą ją od innych deinstalatorów, jest możliwość odinstalowania wielu programów na raz. To wielka oszczędność czasu, kiedy chcemy usunąć nieużywane aplikacje z ostatnich kilku miesięcy.

IObit Uninstaller Portable w tym wydaniu posiada ulepszoną, autorską technologię "Powerful Scan". Dzięki niej nie tylko odinstalujemy programy, ale również zostaną zlikwidowane wpisy po nich w rejestrze. W najnowszej wersji udało się wprowadzić możliwość usuwania wtyczek z przeglądarek IE, Chrome, Firefox oraz Opera, a także poprawić działanie Powerful Scan.

Ocena:
Twoja ocena: