Konica Minolta Bizhub C654 Printer PCL/Fax Driver 3.1.2.0 for XP

Konica Minolta Bizhub C654 Printer PCL/Fax Driver 3.1.2.0 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Konica Minolta.

Liczba pobrań: 74
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Konica Minolta
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Konica Minolta Bizhub C654 Printer PCL/Fax Driver 3.1.2.0 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Konica Minolta.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Konica Minolta Bizhub C654 Printer PCL/Fax Driver 3.1.2.0 for XP, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite Pro C660 Intel Chipset Utility 9.1.1.1024 for czy Lenovo ThinkPad T410 Intel WiMAX Driver 7.5.0.0000. Programiści Konica Minolta zadbali, by Konica Minolta Bizhub C654 Printer PCL/Fax Driver 3.1.2.0 for XP były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: