Konica Minolta Bizhub C754 Printer PS/PCL/Fax Driver 1.2.0.0 for

Konica Minolta Bizhub C754 Printer PS/PCL/Fax Driver 1.2.0.0 for są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Konica Minolta.

Liczba pobrań: 229
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Konica Minolta
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Konica Minolta Bizhub C754 Printer PS/PCL/Fax Driver 1.2.0.0 for to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Konica Minolta.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić HP 2000-428DX Synaptics TouchPad Driver 15.3.21.0 i Lenovo ThinkPad SL500c Power Manager Utility 6.45 for Vista/Wind. Programiści Konica Minolta zadbali, by Konica Minolta Bizhub C754 Printer PS/PCL/Fax Driver 1.2.0.0 for były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: