Konica Minolta Bizhub C754e Printer PS/PCL/XPS Mono Driver 1.3.0

Konica Minolta Bizhub C754e Printer PS/PCL/XPS Mono Driver 1.3.0 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Konica Minolta.

Liczba pobrań: 59
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Konica Minolta
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Konica Minolta Bizhub C754e Printer PS/PCL/XPS Mono Driver 1.3.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Konica Minolta.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Konica Minolta Bizhub C754e Printer PS/PCL/XPS Mono Driver 1.3.0, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gateway EC38 ALPS Touchpad Driver 7.5.2021.101 for XP/Vista lub DisplayLink Graphics Adapter (03F3) USB Driver 6.3.40660.0 for X. Programiści Konica Minolta zadbali, by Konica Minolta Bizhub C754e Printer PS/PCL/XPS Mono Driver 1.3.0 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: