Lenovo ThinkPad Edge E220s BIOS Update 1.36

Lenovo ThinkPad Edge E220s BIOS Update 1.36 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Lenovo.

Liczba pobrań: 414
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad Edge E220s BIOS Update 1.36 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Konica Minolta Bizhub C754 Printer XPS Driver 1.3.0.0 for Vista i Gigabyte GA-H67M-D2 (rev. 1.1) Intel Display Driver 8.15.10.2418. Programiści Lenovo zadbali, by Lenovo ThinkPad Edge E220s BIOS Update 1.36 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: