Abit AW8 BIOS 1.2

Abit AW8 BIOS 1.2 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Abit.

Liczba pobrań: 288
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Abit
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Abit AW8 BIOS 1.2 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Abit.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić DisplayLink Graphics Adapter (8063) USB Driver 6.3.40660.0 for X i Sony Vaio VPCSE2JFX Ricoh Camera Firmware 0733.120926 for Window. Abit AW8 BIOS 1.2 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: