Konica Minolta magicolor 5670EN Printer XPS Driver 1.0.0.0 for V

Konica Minolta magicolor 5670EN Printer XPS Driver 1.0.0.0 for V jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Konica Minolta.

Liczba pobrań: 92
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Konica Minolta
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Konica Minolta magicolor 5670EN Printer XPS Driver 1.0.0.0 for V jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Konica Minolta.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Acer Aspire E1-531 Broadcom Card Reader Driver 15.4.7.1 Upgrade i Fujifilm FinePix HS33EXR Camera Firmware 1.02. Aplikacja Konica Minolta magicolor 5670EN Printer XPS Driver 1.0.0.0 for V może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: