PicsPlay Pro - FX Photo Editor 2.8.3

PicsPlay Pro - FX Photo Editor to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Fotografia Cyfrowa i Grafika. PicsPlay Pro - FX Photo Editor wprowadzono na rynek przez JellyBus Inc.

Liczba pobrań: 1259
Cena/licencja: 14,00 zł
Producent/dystrybutor
JellyBus Inc.
Rozmiar: 11 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

PicsPlay Pro - FX Photo Editor to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Fotografia Cyfrowa i Grafika. PicsPlay Pro - FX Photo Editor może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników JellyBus Inc.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji 2.8.3. Jest to popularny system mobilny początkowo rozwijany przez firmę Android Inc. Kupioną w późniejszym czasie przez Google.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Cut the Rope: Experiments oraz Balaika summer live wallpaper.

Ocena:
Twoja ocena: