Popular Mechanics Magazine 2.2.2

Popular Mechanics Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Za stworzenie Popular Mechanics Magazine odpowiedzialna jest firma Hearst Communications, Inc..

Liczba pobrań: 771
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Hearst Communications, Inc.
Rozmiar: 40 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Popular Mechanics Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. Popular Mechanics Magazine zostało stworzone przez firmę Hearst Communications, Inc..

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.2.2. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Appliness oraz British Journal of Photography.

Ocena:
Twoja ocena: