Project Adventure Game v.1.02

Project Adventure Game to platformówka, w której przemierzamy świątynię w poszukiwaniu skarbów. Na drodze staja nam liczni przeciwnicy oraz znajduje się mnóstwo pułapek.

Liczba pobrań: 1509
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Domenec
Rozmiar: 97.17 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Project Adventure Game to platformowa gra akcji, która powstała z inspiracji klasykami jak Castlevania czy też The Maze of Galious. Gracz steruje tu poszukiwaczem skarbów, który dotarł do tajemniczej, starożytnej świątyni, gdzie rozpoczyna eksplorację w poszukiwaniu skarbów. Znajdzie tu także inne gadżety i przedmioty, które pomogą mu w wyprawie. Gameplay jest pełen akcji, unikania pułapek, przeciwników oraz poszukiwania tajnych przejść i skarbów. jako że teren rozgrywki jest dość duży, gra wciąga na godziny. Wydanie 1.02 to liczne poprawki elementów zabawy.

Project Adventure Game utrzymany jest w 2D i klasycznej, nieco pikselowej grafice. Może spodobać się nie tylko miłośnikom retro, tym bardziej, ze pełna wersja gry dostępna jest za darmo. Z podobnych produkcji można znaleźć na naszych stronach takie tytuły jak Blackthorne czy Scuba Steve.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Project Adventure Game