Project Magazine 2.3

Project Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Project Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Project Interactive Publishing Limited

Liczba pobrań: 510
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Project Interactive Publishing Limited
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Project Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Project Magazine zostało stworzone przez firmę Project Interactive Publishing Limited.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.3. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić National Geographic Traveler Magazine oraz Songlines Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: