Quiz genealogiczny 2.0.0.0

Quiz genealogiczny to świetny program do tworzenia quizów dotyczących rodziny. Można przeprowadzić dwa różne testy wiedzy.

Liczba pobrań: 882
Cena/licencja:
Producent/dystrybutor
PL-SOFT s.c.
Rozmiar: 5.96 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Quiz genealogiczny to prosty i intuicyjny w obsłudze polski program komputerowy, za pomocą którego szybko sprawdzisz swoją wiedzę z zakresu genealogii (drzewa genealogicznego) Twojej rodziny, a także z zakresu podstawowych pojęć stosowanych w genealogii. Quiz podzielony jest na dwa testy wiedzy: Genealogia rodziny oraz Genealogia. Quiz pierwszy przeznaczony dla osób zajmujących się genealogią rodziny i budujących drzewa genealogiczne rodzin z wykorzystaniem narzędzi komputerowych, programów i aplikacji genealogicznych. Źródłem danych dla tego quizu jest plik danych genealogicznych w jednym z formatów: *.gedcom lub *.dg.

Quiz genealogiczny to także Quiz Genealogia. Przeznaczony jest dla wszystkich osób chcących sprawdzić swoją wiedzę z zakresu genealogii ogólnej oraz podstawowych pojęć genealogicznych. Źródłem danych dla tego testu jest kilkadziesiąt autorskich pytań z szerokiego zakresu genealogii ogólnej. Aplikacja dostępna jest za darmo.

Ocena:
Twoja ocena: