Ram Magic 1.0

Program do optymalizacji pamięci operacyjnej, który sprawia, że Twój komputer działa szybciej, stabilniej, a RAM jest wykorzystywany optymalnie.

Liczba pobrań: 792
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Moonlight Software Inc.
Rozmiar: 892 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program do optymalizacji pamięci operacyjnej, który sprawia, że Twój komputer działa szybciej, stabilniej, a RAM jest wykorzystywany optymalnie. Dzięki niemu można zapomnieć o konieczności restartowania komputera z powodu niewystarczającej ilości fizycznej pamięci komputera. Aplikacja defragmentuje pamięć fizyczną, przez co płyta główna i procesor otrzymują szybciej potrzebne informacje bez konieczności modyfikowania pamięci wirtualnej.

Narzędzie automatycznie skanuje w określonych przez użytkownika odstępach czasu wolne zasoby RAM i w przypadku przekroczenia limitu samodzielnie je oczyszcza do odpowiedniego poziomu. Usuwając rezydujące bilbioteki .dll, które są w danej chwili niepotrzebne zwiększa jednocześnie wydajność całego komputera.

Program nieustannie monitoruje wykorzystanie procesora oraz pokazuje ile jeszcze zostało wolnego miejsca w pamięci fizycznej.

Ocena:
Twoja ocena: