Red Dead Redemption Multiplayer Trailer

Red Dead Redemption Multiplayer Trailer przeniesie nas w brutalny i bezwzględny świat dzikiego zachodu. Gracze wcielają się tu w postać kowboja, który samotnie (bądź też wspólnie z poznanymi w trakcie rozgrywki postaciami) przemierza prerie w poszukiwaniu bandytów.

Liczba pobrań: 566
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Rockstar Games
Rozmiar: 151.23 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Trailer Red Dead Redemption Multiplayer Trailer przeniesie nas w brutalny i bezwzględny świat dzikiego zachodu. Gracze wcielają się tu w postać kowboja, który samotnie (bądź też wspólnie z poznanymi w trakcie rozgrywki postaciami) przemierza prerie w poszukiwaniu bandytów. Ciekawymi elementami Red Dead Redemption są takie elementy jak możliwość brania udziału w grach hazardowych (poker, blackjack), przyjmowaniu różnego rodzaju prac (ujarzmianie koni, ochrona słabszych) i wiele więcej.

W trailerze Red Dead Redemption Multiplayer gracze mają możliwość zapoznania się ze szczegółami nowego dodatku do trybu gry dla wielu graczy. Co ciekawe, znajdziemy w nim wiele nowości: możliwość toczenia pojedynków w kilku niespotykanych dotąd sceneriach, kilka nowych postaci i wiele więcej.

Ocena:
Twoja ocena: