Restaurant Story™ 1.3.6.04

Restaurant Story™ to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Gry komputerowe. Restaurant Story™ może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników TeamLava Games.

Liczba pobrań: 1980
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
TeamLava Games
Rozmiar: 17 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Restaurant Story™# to tytuł, który umożliwi chwilową zmianę smartfona w konsole do gier. Należy ona do kategorii Gry komputerowe. Restaurant Story™# wprowadzono na rynek przez TeamLava Games.

Gra działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 1.3.6.04. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Osoby, które pragną dowiedzieć się więcej o możliwościach systemu zapraszamy na stronę androidlife.pl. Zachęcamy także do pobierania innych gier. Warto polecić Zapalniczka Darmowe oraz Sperm Defense.

Ocena:
Twoja ocena: