ROBOT Magazine 2.7.6

ROBOT Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. Za stworzenie ROBOT Magazine odpowiedzialna jest firma Reset Media.

Liczba pobrań: 930
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Reset Media
Rozmiar: 13 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ROBOT Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. ROBOT Magazine powstało w studiu firmy Reset Media.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.7.6. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Z naszej bazy polecamy także FourFourTwo Magazine oraz Triathlon Plus: the sports magazine for tri fanatics.

Ocena:
Twoja ocena: