ROM Toolbox Pro 5.2.5

ROM Toolbox Pro to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. ROM Toolbox Pro może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników JRummy Apps Inc.

Liczba pobrań: 887
Cena/licencja: 12,98 zł
Producent/dystrybutor
JRummy Apps Inc.
Rozmiar: 7 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ROM Toolbox Pro to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. ROM Toolbox Pro wprowadzono na rynek przez JRummy Apps Inc.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu Android w wersji 5.2.5. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa

Osobom chcącym zdobyć więcej informacji na temat aplikacji i urządzeń proponujemy odwiedzenie strony androidlife.pl Jednocześnie z naszej bazy polecamy także Sleep as Android Unlock oraz HD Widgets.

Ocena:
Twoja ocena: