Rooks Keep

Rooks Keep to gra dla miłośników zarówno dynamicznych walk, jak i... szachów. Mamy tu możliwość pokierowania wojownikami na rozmaitych arenach.

Liczba pobrań: 2057
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
RuneStorm
Rozmiar: 646.34 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Rooks Keep to dynamiczna bijatyka, która posiada także elementy logiczne. Gameplay oferuje trzy tryby zabawy: Deathmatch , Team-Deathmatch, Conversion(, Combat oraz Classic Chess. W tej ostatniej mamy szachy wzbogacone o walki na planszy, co przybliża ten tytuł nieco do klasycznego Archona. Wszystko podane jest w pełnym 3D, z efektownymi animacjami, a ponieważ wszystkie grywalne postacie posiadają unikalne cechy i umiejętności, za każdym razem zabawa jest nieco inna. Tryb multiplayer pozwala zarówno na grę w trybie kooperacji, jak też i przeciwko innym żywym graczom. Może być ich maksymalnie 32 na planszy (poza trybem Chess).

Rooks Keep w wersji demo nie ukazuje wszystkich możliwości, ale pozwala przetestować mechaniką zabawy oraz jej oprawę audiowizualną. Pełna wersja jest do nabycia bezpośrednio u producenta. Niestety, brak edycji w języku polskim.

Ocena:
Twoja ocena: