Runner's World UK 3.0.3

Runner's World UK to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Zdrowie i medycyna. Za stworzenie Runner's World UK odpowiedzialna jest firma Hearst Magazines UK.

Liczba pobrań: 836
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Hearst Magazines UK
Rozmiar: 8 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Runner's World UK to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. Użytkownicy mogą korzystać z Runner's World UK dzięki zaangażowaniu pracowników Hearst Magazines UK.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 3.0.3 Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Z naszej bazy polecamy także Trends - Design ideas and inspiration oraz Le Monde diplomatique, English edition.

Ocena:
Twoja ocena: