SAMSUNG Android ADB Interface Driver 2.9.507.0

SAMSUNG Android ADB Interface Driver 2.9.507.0 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Samsung.

Liczba pobrań: 8889
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Samsung
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

SAMSUNG Android ADB Interface Driver 2.9.507.0 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Samsung.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 3.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive i Gigabyte GA-Z77N-WIFI (rev. 1.0) Intel WLAN Driver 15.5.2 for Wi. Kod programu SAMSUNG Android ADB Interface Driver 2.9.507.0 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: