Samsung NP900X3A Series 9 Intel Wireless Display Software 2.1.39

Samsung NP900X3A Series 9 Intel Wireless Display Software 2.1.39 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 339
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Samsung NP900X3A Series 9 Intel Wireless Display Software 2.1.39 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić HP HDX X16-1004TX Premium Notebook NVIDIA Display Driver 7.15.11 i ColorPlus PDF Printer Driver. Aplikacja Samsung NP900X3A Series 9 Intel Wireless Display Software 2.1.39 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: