SAPPHIRE PURE White A55M-VA AMD Chipset/APU Driver 8.881 for XP

SAPPHIRE PURE White A55M-VA AMD Chipset/APU Driver 8.881 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Liczba pobrań: 265
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

SAPPHIRE PURE White A55M-VA AMD Chipset/APU Driver 8.881 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz SAPPHIRE PURE White A55M-VA AMD Chipset/APU Driver 8.881 for XP, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Lenovo ThinkPad Edge E535 Realtek PCIE Card Reader Driver 6.1.76 lub Canon imagePRESS C1+ UFRII Printer Driver 2.90. SAPPHIRE PURE White A55M-VA AMD Chipset/APU Driver 8.881 for XP poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: