Screebl - Get Your Screen On! 2.7.3

Screebl - Get Your Screen On! to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja Screebl - Get Your Screen On! zostało stworzone przez firmę keyeslabs.com.

Liczba pobrań: 809
Cena/licencja: 6,99 zł
Producent/dystrybutor
keyeslabs.com
Rozmiar: 27 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Screebl - Get Your Screen On! to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Screebl - Get Your Screen On! może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników keyeslabs.com

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji 2.7.3. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Miernik dźwięku - Sound Meter oraz BSPlayer.

Ocena:
Twoja ocena: