Sidewalk Skateboarding 2.5.4

Sidewalk Skateboarding to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Hobby. Sidewalk Skateboarding powstało w studiu firmy Factory Media.

Liczba pobrań: 501
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Factory Media
Rozmiar: 8 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sidewalk Skateboarding to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Hobby. Użytkownicy mogą korzystać z Sidewalk Skateboarding dzięki zaangażowaniu pracowników Factory Media.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.5.4 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Harper's Bazaar UK oraz Golf Digest Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: