Silicon CP210x USB to UART Bridge VCP Driver 3.1.0 for Linux

Silicon CP210x USB to UART Bridge VCP Driver 3.1.0 for Linux jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Others.

Liczba pobrań: 333
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Others
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Silicon CP210x USB to UART Bridge VCP Driver 3.1.0 for Linux są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Others.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Silicon CP210x USB to UART Bridge VCP Driver 3.1.0 for Linux jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby HP Pavilion HDX9204TX Silicon Image eSATA Driver 1.5.17.1 A czy Toshiba Satellite L300D Hardware Setup Tool 2.00.11 for Windows . Programiści Others zadbali, by Silicon CP210x USB to UART Bridge VCP Driver 3.1.0 for Linux były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: