Singapore FHM 1.0.1

Singapore FHM to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Singapore FHM odpowiedzialna jest firma Magzter Inc..

Liczba pobrań: 883
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Magzter Inc.
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Singapore FHM to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Singapore FHM zostało stworzone przez firmę Magzter Inc..

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 1.0.1 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić GQ Style UK oraz donna hay magazine.

Ocena:
Twoja ocena: