Ski Mag 2.6.7

Ski Mag to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Hobby. Za stworzenie Ski Mag odpowiedzialna jest firma Bonnier Corporation.

Liczba pobrań: 395
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Bonnier Corporation
Rozmiar: 12 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Ski Mag to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Hobby. Ski Mag może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Bonnier Corporation

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.6.7 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Z naszej bazy polecamy także Vogue oraz The New Yorker Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: