Słownik angielskiego 2.0

Słownik angielskiego to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Edukacja. Użytkownicy mogą korzystać z Słownik angielskiego dzięki zaangażowaniu pracowników cyklop.

Liczba pobrań: 653
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
cyklop
Rozmiar: 30 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Słownik angielskiego to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Edukacja Słownik angielskiego zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio cyklop.

Aplikacja wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone w Androida w wersji 2.0. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić DW Contacts & Phone & Dialer oraz Perkusja (Real Drum).

Ocena:
Twoja ocena: