Sony Vaio VPCZ12CGX/XQ Intel Centrino WLAN Driver 13.1.1.1 for X

Sony Vaio VPCZ12CGX/XQ Intel Centrino WLAN Driver 13.1.1.1 for X to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 188
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ12CGX/XQ Intel Centrino WLAN Driver 13.1.1.1 for X jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Sony Vaio VPCZ12CGX/XQ Intel Centrino WLAN Driver 13.1.1.1 for X, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gateway C-140 TI Card Reader Driver 2.0.0.6 for Vista lub Asus Xonar DG Audio Driver 7.12.8.1794 for Windows 7. Sony Vaio VPCZ12CGX/XQ Intel Centrino WLAN Driver 13.1.1.1 for X poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: