Sony Vaio VPCZ12DGX Intel Centrino WLAN Driver 13.1.1.1 for Wind

Sony Vaio VPCZ12DGX Intel Centrino WLAN Driver 13.1.1.1 for Wind to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Liczba pobrań: 183
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ12DGX Intel Centrino WLAN Driver 13.1.1.1 for Wind to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Sony Vaio VPCZ12DGX Intel Centrino WLAN Driver 13.1.1.1 for Wind jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Gigabyte GA-H55-USB3 (rev. 2.0) Realtek Audio Driver 2.70 czy Gigabyte GA-H61M-USB3-B3 (rev. 1.1) Intel SATA/RAID Preinstall D. Sony Vaio VPCZ12DGX Intel Centrino WLAN Driver 13.1.1.1 for Wind to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: