Sony Vaio VPCZ12NGX Ricoh CPRM Card Reader Driver 1.0 for Window

Sony Vaio VPCZ12NGX Ricoh CPRM Card Reader Driver 1.0 for Window jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Ricoh.

Liczba pobrań: 245
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Ricoh
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ12NGX Ricoh CPRM Card Reader Driver 1.0 for Window to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Ricoh.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Sony Vaio VPCZ12NGX Ricoh CPRM Card Reader Driver 1.0 for Window to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Sony KDL-46HX725 BRAVIA HDTV Firmware 4.012EUA, czy Gateway LT32 Synaptics Touchpad Driver 14.0.6.0 for Windows 7. Sony Vaio VPCZ12NGX Ricoh CPRM Card Reader Driver 1.0 for Window poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: