Sound Recorder Pro 2.1.2

Sound Recorder Pro są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Sound Recorder Pro.

Liczba pobrań: 244
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Sound Recorder Pro
Rozmiar: 999
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sound Recorder Pro to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Sound Recorder Pro.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Sound Recorder Pro, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Acer Extensa 4630Z Notebook JMicron Card Reader Driver 1.00.29.0 lub Asrock H77 Pro4-M Intel Rapid Start Utility 1.0.5. Sound Recorder Pro poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: