SPB Shell 3D 1.6.3

SPB Shell 3D to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Nakładki systemowe SPB Shell 3D zostało stworzone przez firmę SPB Software.

Liczba pobrań: 842
Cena/licencja: 47,45 zł
Producent/dystrybutor
SPB Software
Rozmiar: 11 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

SPB Shell 3D to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Nakładki systemowe. Użytkownicy mogą korzystać z SPB Shell 3D dzięki zaangażowaniu pracowników SPB Software.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.6.3. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić XDA Premium oraz OfficeSuite Pro 6 + (PDF & HD).

Ocena:
Twoja ocena: