Speedway GP 2012 1.1.2

Speedway GP 2012 to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Sportowe. Speedway GP 2012 może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Vivid Games.

Liczba pobrań: 1934
Cena/licencja: 7,82 zł
Producent/dystrybutor
Vivid Games
Rozmiar: 50 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Speedway GP 2012 to mobilna gra umożliwiająca wykorzystanie naszego smartfona do zabawy. Należy ona do kategorii Sportowe. Użytkownicy mogą korzystać z Speedway GP 2012 dzięki zaangażowaniu pracowników Vivid Games.

Gra działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 1.1.2. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa.

Przydatne informacje na temat gier, aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl. Jednocześnie z naszej bazy polecamy także Bridge Constructor oraz Carcassonne.

Ocena:
Twoja ocena: