Stuff Magazine 1.1.3

Stuff Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Stuff Magazine zostało stworzone przez firmę Haymarket.

Liczba pobrań: 793
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Haymarket
Rozmiar: 8 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Stuff Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Stuff Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Haymarket.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.1.3. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić OK! oraz Budujemy Dom.

Ocena:
Twoja ocena: