STYLEBY+ 3.3

STYLEBY+ to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. STYLEBY+ to aplikacja wprowadzona na rynek przez Bonnier Tidskrifter AB

Liczba pobrań: 620
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Bonnier Tidskrifter AB
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

STYLEBY+ to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. STYLEBY+ zostało stworzone przez firmę Bonnier Tidskrifter AB.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 3.3. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Z naszej bazy polecamy także iMagazine.pl oraz Popular Science+.

Ocena:
Twoja ocena: