Super Mario Coin Collector 1.0

Super Mario Coin Collector jest bezpłatną grą, w której naszym zadaniem jest odpowiednie pokierowanie słynnym Mario. Nasz bohater musi zebrać wszystkie monety jakie znajdują się na placu gry, co jednak nie będzie proste z uwagi na wszechobecnych przeciwników.

Liczba pobrań: 586
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
A1D64FVIK7
Rozmiar: 2.75 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Super Mario Coin Collector jest bezpłatną grą, w której naszym zadaniem jest odpowiednie pokierowanie słynnym Mario. Nasz bohater musi zebrać wszystkie monety jakie znajdują się na placu gry, co jednak nie będzie proste z uwagi na wszechobecnych przeciwników. Warto podkreślić, że w żadnym momencie nie możemy dotknąć naszych wrogów, ponieważ natychmiast zakończy się to śmiercią i będziemy musieli zaczynać całą zabawę od początku.

Super Mario Coin Collector nie wymaga instalacji na dysku twardym. Ponadto, tytuł ten doskonale nadaje się zarówno na starsze jak i nowsze komputery. Warto także podkreśli, że w Super Mario Coin Collector wygląd wielu elementów sprawia, że produkcja ta pozostaje w klimacie wielu innych tytułów z popularnym hydraulikiem w roli głównej.

Ocena:
Twoja ocena: