SuperMicro X9DAE Intel Chipset INF Utility 9.2.3.1020

SuperMicro X9DAE Intel Chipset INF Utility 9.2.3.1020 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 473
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

SuperMicro X9DAE Intel Chipset INF Utility 9.2.3.1020 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz SuperMicro X9DAE Intel Chipset INF Utility 9.2.3.1020, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Asus P8Z77-V PRO BIOS 1206 czy Apple MacBook Air SMC Firmware 1.7. Programiści INTEL zadbali, by SuperMicro X9DAE Intel Chipset INF Utility 9.2.3.1020 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: