Synaptics PS/2 Port TouchPad Driver 11.0.7.0 for XP64

Synaptics PS/2 Port TouchPad Driver 11.0.7.0 for XP64 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Synaptics.

Liczba pobrań: 390
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Synaptics
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Synaptics PS/2 Port TouchPad Driver 11.0.7.0 for XP64 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Synaptics.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Clevo W110ER Intel Chipset Driver 9.3.0.1020 for Windows 7 i Intel Ethernet Virtual Bus Driver for FCoE 1.13.12.0 for Server . Synaptics PS/2 Port TouchPad Driver 11.0.7.0 for XP64 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: