TamTam Magazyn Podróżników 2.1

TamTam Magazyn Podróżników to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Nawigacja GPS. TamTam Magazyn Podróżników to aplikacja wprowadzona na rynek przez Mediorama

Liczba pobrań: 988
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Mediorama
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

TamTam Magazyn Podróżników to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Nawigacja GPS. TamTam Magazyn Podróżników powstało w studiu firmy Mediorama.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.1. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Money Today oraz Black & White Photography - The leading magazine for the mod.

Ocena:
Twoja ocena: